Data Tarım

iOS için İklim Ölçüm Cihazı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.9 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma DataTarım
Data Tarım uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınızı sadece indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Data Tarım uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınızı sadece indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Bahçe ve tarımsal üretim yapılan tesislerde kullanılabilecek olan Data Tarım uygulaması, üretim yapılan her bahçe ve tarımsal tesisin iklim oranlarını ölçmenize yarayan mükemmel bir uygulamadır. Son derece kolay şekilde kontrol edilebilen bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan Data Tarım uygulaması bunun yanı sıra oldukça şık tasarlanmış olan bir ara yüze sahip olması ile de beğeni topluyor.

Her bahçe ve tarımsal üretim yapılan tesisin herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz basit bir iklim ölçüm cihazı ile bahçeniz ile ilgili bir çok bilgiyi otomatik olarak alabilecek, uygulama sayesinde eş zamanlı ya da geriye dönük olarak tüm bilgileri depolayabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile hava sıcaklık ve nem bilgilerini, toprak sıcaklık ve nem bilgilerini, anlık olarak izleyebilir ve kayıt altına alabilir, manuel olarak hava, sıcaklık ve nem alarmı kurarak don durumunda sms ya da mail ile uyarı alabilirsiniz. Tüm verileri yıllarca saklayabilmenize ve dilediğiniz her an görüntüleyebilmenize imkan sağlayacak olan Data Tarım uygulamasını iOS tabanlı tüm cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Data Tarım indir